Witamy na stronie internetowej FADESA POLNORD POLSKA

FADESA POLNORD POLSKA Sp. z o.o. (FPP) została utworzona w 2005 roku, a jej akcjonariuszami są: hiszpańska spółka MARTINSA-FADESA S.A. (51% akcji) i polska spółka POLNORD S.A. (49% akcji). Siedziba spółki FPP znajduje się w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 94).

Od początku działalności do 31 grudnia 2018 grupa FPP sprzedała 3150 i oddała do użytku 2971 mieszkań w 4 zrealizowanych inwestycjach.

We Wrocławiu, w roku 2014 zakończyła się budowa i sprzedaż kilkuetapowego OSIEDLA INNOVA – 531 mieszkań (www.osiedleinnova.pl), w roku 2015 budowa oraz sprzedaż 158 mieszkań na OSIEDLU MODERNO zaś w 2019 zostaną oddane do użytku mieszkania z budynku 6.1 znajdującego się w pięcioetapowym kompleksie APARTAMENTY INNOVA, APARTAMENTY INNOVA II oraz APARTAMENTY INNOVA III, w sumie 537 mieszkań (www.apartamentyinnova.pl). W Warszawie zaś w 2017 roku zakończyła się budowa i sprzedaż ośmioetapowego osiedla OSTOJA WILANÓW składającego się z 1929 mieszkań (www.ostojawilanow.pl).W przygotowaniu znajduje się projekt zlokalizowany w Powsinie pod Warszawą - Villa Botanica (www.villabotanica.pl).  
3000
wybudowanych i sprzedanych
mieszkań

FPP współpracuje z dwoma bankami. Bankiem PEKAO S.A. przy finansowaniu inwestycji Ostoja Wilanów i Osiedle Innova oraz Getin Noble Bank SA przy realizacji Osiedla Moderno, Apartamentów Innova oraz  aktualnie Innova Concept.

Grupa FPP we Wrocławiu

FPP jest obecna we Wrocławiu od 2007 roku. Budowa pierwszej wrocławskiej inwestycji, Osiedla Innova, rozpoczęła się w 2010 roku. Na dzień 31 grudnia 2018 roku spółka sprzedała we Wrocławiu 1221 mieszkań i oddała do użytku 1037.

Inwestycja INNOVA CONCEPT

Innova Concept jest piątą inwestycją grupy FPP i czwartą realizowaną we Wrocławiu. Wykonawcą osiedla jest spółka celowa FPP Osiedle Moderno Sp. z o.o., której kapitał pochodzi w 100% od grupy FPP. Spółka została utworzona w 2012 roku, w celu realizacji Osiedla Moderno. Budowa Osiedla Moderno zakończyła się w 2015 roku.

Osiedle Innova Concept realizowane jest w całości według zasad ustawy deweloperskiej. Klienci dokonują wpłat na mieszkaniowe rachunki powiernicze prowadzone przez bank kontrolujący przebieg inwestycji - Getin Noble Bank SA.

Więcej danych dotyczących osiedla Innova Concept

 • Deweloper: FPP OSIEDLE MODERNO Sp. z o.o. (Grupa FPP)
 • Nazwa inwestycji: INNOVA CONCEPT
 • Strona internetowa: www.innovaconcept.pl
 • Lokalizacja: ul. Nyska, 50-505 Wrocław
 • Data rozpoczęcia robót budowlanych: styczeń 2019
 • Przewidywana data zakończenia robót budowlanych: marzec 2021
 • Liczba mieszkań: 144 mieszkania + 4 lokale usługowe
 • Liczba pięter: 6 pięter i parking podziemny
 • Pracownia architektoniczna: DPA Dorożyńscy Pracownia Architektury
 • Generalny wykonawca: HARAS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Sp. k.
 • Finansowanie: Getin Noble Bank SA
 • Sprzedaż: biuro sprzedaży FPP we Wrocławiu (ul. Nyska 50) i biura sprzedaży HOME BROKER
Wyszukiwarka
Mieszkań
Ilość pokoi
Piętro
Powierzchnia zakres